29 Ekim Cumhuriyet Bayramımızı Çosku ile kutladık!

Cumhuriyetimizin 97. yıldönümünü New York Başkonsolosumuz Sayın Reyhan Özgür, Eğitim Ateşimiz Sayın Yurdagül Aydoğan, ve diğer tüm Devlet büyüklerimiz ,sevgili öğrencilerimiz, velilerimiz ile çevrimiçi etkinlikle coşkuyla kutladık.Yaşasın Türkiye Cumhuriyeti !

ATKB New York Atatürk Okulu Yaz Programı

ATKB New York Atatürk Okulu olarak, yaz dönemi programımız çerçevesinde 27 Haziran’da ilk etkinliğimizi gerçekleştirdik. Sayın Tülin Kozikoğlu ve Sayın Betül Tarıman başta olmak üzere tüm çocuklarımıza ve ailelerine katılımlarından dolayı teşekkür ederiz. Tülin Hanım bizi Öfkeli Örümcek Rıza’yla tanıştırdıktan sonra, çocuklarımız öfkelerini nasıl kontrol altına aldıklarını kendi örümcek resimlerini yaparak betimlediler. Ardından Betül Hanım ile şiir yolculuğuna çıkarak hep birlikte şiir yazmayı deneyimledik. 11 Temmuz Cumartesi günü gerçekleşek bir sonraki etkinliğimizde yeniden hep birlikte olmayı diliyoruz…

Teşekkürler…

Değerli Yüksek Sadakat grubundan Serkan Özgen ve sevgili kızı Lila’nın ATKB New York Atatürk öğrencilerimize hazırladıkları sürpriz için çok teşekkür ederiz. Amerika’daki Türk kardeşlerinden sevgili Lila’ya kucak dolusu sevgiler gönderiyoruz.